1. Domů
  2. Dokumentace
  3. Nápověda – Qvamp &#...
  4. Eventy
  5. Příprava eventu

Příprava eventu

Panel Příprava (najdete jej kliknutím na Detail u jednotlivých eventů) obsahuje 3 záložky – Aktivity, Inventář a Formuláře

Aktivity

Slouží k rozvržení činností při přípravě eventu – můžete si tam přidat úkoly, připomínky, schůzky a přidělit je sobě nebo někomu z týmu. 

Kliknete na tlačítko Přidat aktivitu, vyplníte co se má udělat, kdo to má udělat, do kdy, stav a můžete si poznamenat detail aktivity.

Inventář

O Inventáři jsme už psali zde https://academy.qvamp.com/docs/zaciname/inventar/. Musíte si ho připravit podle https://academy.qvamp.com/docs/zaciname/inventar/jak-nastavit-inventar/. Po jeho připravení se vám zobrazí všechny aktivní položky z inventáře. Položka, která je ve svém plném počtu na dané datum blokována na jiném eventu se neukáže.

Jak inventář použít se dozvíte tady https://academy.qvamp.com/docs/zaciname/inventar/jak-pouzivat-inventar/.

Formuláře

Slouží pro sběr potřebných doplňujících informací, které jsou potřebné pro váš event. Jedná se vlastně o takový interaktivní nebo také předeventový/předsvatební formulář, který si vytvoříte sami pro sebe dle informací od vašeho zákazníka (např. v kolik hodin chce mít zákazník slavnostní oběd, zda bude mít na eventu DJ nebo kapelu atd.).