Marketingový kalendář pro hotely a event místa 2023 | Zdarma ke stažení

nastroje-qvamp

Stáhnout v ExceluOtevřít v Google Tabulkách

Co to je?

Náš snadno použitelný interaktivní marketingový kalendář na rok 2023 byl navržen tak, aby pomohl všem event manažerům a majitelům hotelů plánovat dopředu bez zbytečných starostí! Víme, že jste velmi zaneprázdnění a nemáte vždy čas myslet na to kdy a kde je zrovna svátek nebo ve kterém období probíhají prázdniny a právě v tom vám můžeme pomoci.

V tomto kalendáři naleznete seznam všech prázdnin a svátků a to nejen v České Republice, ale i u našich sousedů tzn. na Slovensku, v Polsku, Německu a Rakousku. Zároveň si jej můžete nadále aktualizovat a zaznamenávat do něj vše co budete potřebovat.

Věříme, že s jeho pomocí pro Vás bude zase o něco jednodušší plánovat své obchodní cíle, rozpočty a marketingové kampaně, což poslouží jako inspirace pro Váš marketingový plán a přehled roku.

Co v kalendáři uvidíte?

Třeba datum a den od kdy do kdy prázdniny nebo svátek trvá, počet dní volna a zda volno navazuje na víkend, který se tak rázem stane prodlouženým. Dále se dozvíte jaký svátek se vlastně slaví nebo jaké prázdniny probíhají a nakonec v jaké zemi – ve které její části nebo kraji. Všechno tohle budete mít přehledně a na jednom místě. Kalendář si můžete i vytisknout nebo ho přesdílet.

Podobný, jen více sofistikovaný marketingový kalendář je jedním z pomocných nástrojů v Qvampu, našem softwaru pro všechny, kteří chtějí řešit eventy moderním a efektivním způsobem.

Stáhnout v ExceluOtevřít v Google Tabulkách

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *