1. Domů
  2. Dokumentace
  3. Qvamp – CZ nápověda...
  4. Nastavení
  5. Základní údaje

Základní údaje

Základní údaje obsahují data, která budete využívat jak v rámci dokumentů a smluv, tak třeba pro Klientský portál. Pojďme si projít jednotlivé záložky:

Kontakty – obsahují veškeré kontaktní informace místa. Ty se budou propisovat do smluv, proto je velice důležité mít je vyplněné.

Fakturační adresa – pokud jsou fakturační údaje jiné, než v záložce Kontakty, vyplňte údaje pro fakturaci za předplatné Qvampu,

Předplatné – ve správě předplatného  uvidíte veškeré faktury, informace do kdy trvá vaše předplatné a můžete zde také změnit fakturační email.

Klientský portál – obsahuje několik věcí:

  • Přehled o všech změnách: Zákazníci vidí všechny změny, aktuální položky a balíčky, finance a dalších detaily přímo v Klientském portálu.
  • Komunikace na jednom místě: Veškerá komunikace ohledně eventu probíhá v Klientském portálu, takže se nemusíte starat o e-maily, SMS, WhatsAppy a další kanály.
  • Vše je přehledné a organizované: Klientský portál je přehledný a intuitivní, takže zákazníci snadno najdou všechny informace, které potřebují a nebudou vám tak volat a psát.

Součástí Klientského portálu je také profil na portálu, který slouží jako rozcestník pro vaše zákazníky a ve kterém můžete svou organizaci prezentovat. Profil a katalog budeme dále do budoucna rozšiřovat o novém možnosti.

Podívejte se, jak profil funguje a jak jej připravit.

 

Štítky , , , ,