1. Domů
  2. Dokumentace
  3. Qvamp – CZ nápověda...
  4. Nastavení
  5. Personál a uživatelé

Personál a uživatelé

Panel Personál a uživatelé slouží pro přidávání a spravování vašeho personálu a uživatelů. Personál nemá uživatelský účet v Qvampu, zatímco uživatelé přístup do systému mají. Vytvořit uživatele může pouze administrátor místa. Žádný zaměstnanec se nemůže sám registrovat do Qvampu.

V seznamu toto uvidíte i v barevném rozlišení:

žlutě – status personál – osoba nemá účet v Qvampu

zeleně – status uživatel – osoba má přístup do Qvampu

Jak přidat osobu do personálu

Přes tlačítko (+ Nový uživatel) jednoduše přidáte novou osobu (personál) a jeho/její kontakty a odměnu. Mezi personálem můžete mít všechny, kteří se u vás starají o eventy.  Od recepční až po kuchaře. Je důležité vyplnit všechny údaje včetně hodinové sazby, podle které se dopočítává v eventu mzda dané osobě.  Personál je možné kdykoli upravovat.

Jak vytvořit uživatele s přístupem do Qvampu

V hlavní nabídce klikněte na Vaše místo, poté na panel Personál a uživatelé a na záložku Personál. Poté najdete danou osobu a kliknutím na Detail vytvoříte účet – danému zaměstnanci přijde email s odkazem na který musí kliknout a přijmout nebo zamítnout pozvání.  Ve chvíli, kdy pozvání příjme si musí nastavit heslo a dokončit připojení do Qvampu – získá status uživatel.

V úpravě personálu můžete upravit Práva uživatele podle konkrétní pozice.

Jak používat personál v eventu

V hlavní nabídce klikněte na Eventy a poté na Detail eventu. Dále na panel Personál a liknutím na tlačítko plus můžete přidat konkrétního zaměstnance/personál/uživatele do eventu. Poté vyberte pozici a čas od kdy do kdy daný člověk pracuje. Hodinová sazba se načte automaticky, ale dá se pro daný event upravit. Automaticky se také vypočítá celková mzda, která se dá rovněž ručně upravit. Počet personálu v eventu není nijak omezen.

Pod Dalšími informacemi k personálu si můžete doplnit jakékoliv pro vás důležité informace (např. dress code). V růžovém obdélníku vpravo – Souhrn, uvidíte počet osob na eventu, počet osob na jednoho hosta a kolik vás to bude stát v nákladech. Náklady jsou také v panelu finance nebo v konečném uzavření a vyhodnocení eventu.

Budete mít přehled o svých lidech a zároveň i rozpis směn, který si můžete vytisknout.

Články

Štítky , , , , , ,